דיבורימוס – מפגשים לתרגול הספרדית

דיבורימוסמפגשי הדיבורימוס נערכים על ידי המכון לידידות אמריקה בסניפיו בכל רחבי הארץ ובעיקר בתל אביב. המפגשים הם חלק מתהליך הלימוד של השפה הספרדית בקורסים של המכון, אך הם פתוחים גם למי שרוצה לתרגל את הספרדית שלו ואיננו תלמיד בקורס.

דִיבּוּרִימוֹס הינם מפגשים שבועיים רבי משתתפים הפתוחים לכל המעוניין לדבר ספרדית. המפגשים מתקיימים באווירה מהנה, לא פורמלית, דרום אמריקאית, ובהם משתתפים תלמידים ברמות שונות, במטרה לתרגל, ליישם ובעיקר לדבר ולשמוע ספרדית.

מטרת המפגשים היא להתחיל, להמשיך, לשמר ולשפר את השפה הספרדית. המשתתפים יושבים בקבוצות, בהתאם לרמת הספרדית שבפיהם, ומונחים על ידי מדריך מקצועי של המכון לידידות אמריקה. לכל מפגש נקבע נושא מרכזי עליו מדברים המשתתפים, בשילוב חומר מודפס ועזרי לימוד. למשל: קניות, טיולים, הכרות, מאכלים ועוד.

לתלמידי הקורסים של המכון לידידות אמריקה ניתנת כאן האפשרות לתרגל את החומר הנלמד בקורסים, וכן לרכוש אוצר מילים רחב ולצבור ביטחון בשימוש בשפה הספרדית. משתתפים מבחוץ, שאינם תלמידי המכון לידידות אמריקה, מוזמנים לתרגל ולשמוע את השפה וליהנות מחוויה ספרדית שלמה.

במפגשים משתתפים מגוון לומדים. תלמידי המכון לידידות אמריקה בקורסים השונים – דִיבּוּרִימוֹס מהווה עבורם תרגול נוסף וחשוב לחומר הנלמד בכיתה. בוגרי הקורסים של המכון לידידות אמריקה – דִיבּוּרִימוֹס מהווה עבורם מסגרת לתרגול ושימור הידע שרכשו בקורס. משתתפים מבחוץ, המדברים ספרדית ומחפשים סביבה דוברת ספרדית – דיבורימוס מהווה עבורם מסגרת לתרגל את השפה הספרדית, לשפר ולא לשכוח. ולבסוף, למשתתפים מבחוץ שאינם דוברי השפה – דיבורימוס מאפשר להם לשמוע ולהכיר את השפה הספרדית.

עלות המפגשים: ללומדים בקורסי הספרדית של המכון לידידות אמריקה: חינם. לבוגרי הקורסים של המכון לידידות אמריקה: 25 ₪ למפגש או 250 ל-10 מפגשים.
ללומדים אחרים: 40 ₪ למפגש או 350 ₪ ל-10 מפגשים.

את מועדי המועדים של מפגשי הדיבורימוס